ZHAOWEI Driveline Kapı Kilidini Güçlendiriyor

April 20, 2021

hakkında en son şirket haberleri ZHAOWEI Driveline Kapı Kilidini Güçlendiriyor

ZHAOWEI Sürücüçeşitli kapı kilitleri için mikro yürüyen aksam serisini piyasaya sürdü.Temelde tahrik motoru ve planet dişli kutularından oluşan, hangi tür kapı kilidi kullanılırsa kullanılsın, ZHAOWEI aktarma organları hızı düşürmek, torku artırmak ve iletimi iyileştirmek için performans gereksinimlerini karşılar, böylece kapıların zekasını, güvenliğini ve güvenilirliğini optimize eder.

 

Güvenlik, önemli miktarda yatırım içeren akıllı şehir projelerinin ana segmentlerinden biridir.Dahası, mülkiyet suçu suçlarının artmasıyla birlikte, konutlarda elektronik kapılar ve biyometri kimlik doğrulaması gibi kapı güvenliği seçeneklerine yönelik artan bir talep var ve bu da erişim kontrolü iş fırsatlarını daha da açıyor.Küresel çevre güvenliği pazarının, tahmin döneminde, yani 2020-2028'de% 7,56'lık bir YBBO'da büyüyerek 2028'de 30.245 Milyon ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir.

 

Daha önce kapı kilidi için motor tahrik hattının başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından, ZHAOWEI şimdi başka bir kilometre taşına ulaştı.İnovasyonun proaktif bir destekçisi olarak zeka ve IoT teknolojisini benimseyen ZHAOWEI, akıllı iç mekan kilidi ve cam kemerli kapı kilidi için uygun bir dizi mikro yürüyen aksamı gururla ortaya koyuyor.

 

ZHAOWEI Driveline Akıllı İç Mekan Kilidini Güçlendiriyor

Akıllı iç mekan kilidi için ZHAOWEI yürüyen aksam, kanal kilidi, giriş kapısı kilidi, ofis kilidi, sınıf kilidi, banyo kilidi, sürgülü kapı kilidi, hırsızlık önleyici kilit vb. Gibi çeşitli senaryolarda kullanılabilir. -teknoloji ve ideal hata ayıklama performansı.Titreşime, darbeye ve yüksek ve çok düşük sıcaklığa dayanabilir.Düşük elektromanyetik girişim sayesinde, düşük gürültü testi, düşük gürültü (60dB'den fazla olmayan) ve yüksek güç yoğunluğu, düşük enerji tüketimi ve uzun hizmet ömrü ile yüksek dinamik performansa sahip olduğunu göstermektedir.Bu nedenle, bir kapıyı basitçe açma ve kapama yeteneğinden daha fazlasını sunan ZHAOWEI tarafından güçlendirilen akıllı iç mekan kilidi, kapı kilidi çalışırken bile huzurlu bir ortam sağlayabilir.

 

motorized door lock

 

Ek olarak, güvenli kapılar kullanmak, bir evin kırılma riskini önemli ölçüde azaltır.ZHAOWEI, bu alanda, güvenlik sistemini kilitlemek ve açmak için DC motor tahrik hattına sıkıca güvenilebilen güvenilir bir ortak olarak karşımıza çıkıyor.Hızı düşürmeye ve torku etkili bir şekilde ayarlamaya yardımcı olur.Minyatürleştirme ve yüksek tork, kullanılan akıllı DC motorlu kapı kilidinin güvenilirliğini artırır ve akıllı kapı kilit motorunun doğru prosedür altında bile kapı kilidini açamaması sorununu önler.

 

ZHAOWEI Driveline Cam Kemerli Kapı Kilidini Modernleştiriyor

Cam kemerli kapı basit ve güzel olup, ev veya ofis için harika bir tamamlayıcı olabilir.Modern kilitleme sistemleri sadece güvenlik için tasarlanmamıştır, aynı zamanda güzellik ve rahatlığı da göz önünde bulundurmalıdır.ZHAOWEI dişli motoru, güzelliğini bozmadan bu tür bir kapıya çok iyi uyum sağlayabilir.Cam kemerli kapı kilidine böyle bir tahrik hattının gömülmesi, pürüzsüz yüzeyler daha da şıklık ve işlevsellik kazanır.

 

dc motor door lock

 

The minyatür şanzımancam kemerli kapı yapısı, çok katmanlı değişken iletim oranı mekanizmasına göre her motorun parametrelerini ayarlayabilir.Mekanik hassasiyet sayesinde, sabit ve güvenilir bir şekilde kilitlemek ve açmak için de kullanışlıdır.Bu ürün, redüksiyon oranını ve torku motorun sürüş gereksinimlerine göre ayarlayabilen 2 aşamalı, 3 aşamalı ve 4 aşamalı şanzıman değişikliklerine sahiptir, böylece kompakt bir sürüş, güçlü dinamikler ve yüksek verimlilik sağlar.Cam kemer kilidi için ZHAOWEI yürüyen aksam, çerçevesiz cam kapılar, çerçeveli cam kapılar veya alüminyum köprüler, ofis bölmeleri için cam kapılar veya ahşap kapılara da uygulanabilir.

 

Motorlu kapı kilidi, herhangi bir yüksek güvenlikli kapıda kritik bir bileşendir.Çeşitli alanlardaki zengin deneyimden yararlanarak, kapı kilitleri için ZHAOWEI aktarma organları her türlü yaşam tarzına veya uygulamaya uyacak şekilde tasarlanmıştır ve güvenlik, güvenlik ve rahatlıkta en son teknoloji ve yenilikleri sağlar.

Daha önce çok popüler olan kapı kilidi için motorlu aktarma organları geliştirdik.Bu sefer, kullanıcıların evlerine güvenli ve rahat erişim sağlamak için akıllı iç mekan kilidi ve cam kemerli kapı kilidi gibi diğer akıllı kapı kilitlerinin dünyadaki üreticileriyle işbirliği yapıyoruz. "dedi ZHAOWEI Ürün Mühendisi.“Modern elektronik ve yüksek hassasiyetli mekaniğimiz, dişli motorun minyatürleştirilmesine ve iyi performans göstermesine izin veriyor.Bu aynı zamanda vizyonumuzu hayata geçirmenin de önemli bir yolu. "